7 סוגים של סרטי תדמית בווידאו ואנימציה

כיום, כל עסק שרוצה לשווק את עצמו בצורה הטובה ביותר משתמש בסרטוני תדמית. איך תדעו איזה סרטון מתאים לצרכים וליכולות של העסק שלכם? המשיכו בקריאת המאמר שלנו ותגלו בעצמכם. כך תוכלו לדעת אילו אפשרויות עומדות בפניכם ואיך לבחור את מה שהכי מתאים לכם.

אנימציית דמויות בדו מימד

מדובר על אחת הטכניקות הנפוצות ביותר בשימוש בסרטוני תדמית. מדוע? משום שאנימציה כזאת יכולה לספר סיפור מעניין על ידי שימוש בדמויות ורקעים מונפשים. כל מי שרואה סרטון כזה, יכול בהחלט להתחבר ולהזדהות איתו. אנימציה כזאת איננה מצריכה שימוש בתקציבי ענק ויכולה להתאים לכל עסק ובעיקר לעסק קטן.

סרטון Motion Graphics

מדובר על סרטון שיכול להיות בדו מימד או בתלת מימד. האופציה הנפוצה והזולה יותר היא כאמור הדו מימד. בסרטון כזה ניתן להשתמש על מנת להעביר מסרים והסברים, כל זאת בשימוש בצורות ואיורים פשוטים הנמצאים בתנועה. משתמשים בסוג הסרטונים הללו על מנת להעביר רעיונות מורכבים בצורה פשוטה וקלה.

אנימציית WhiteBoard

אתם בטוח ראיתם ומכירים אותה. מדובר על אנימציה עם יד שמייצרת בטוש שחור על לוח לבן. הרבה מאוד חברות משתמשות בה, כולל החברות הענקיות כמו קוקה קולה ודרופבוקס. הסיבה לכך היא שאנשים אוהבים לראות את הסרטונים הללו. הם פשוטים, מינימאליים ועושים עבודה מצוינת בהעברת המסרים השונים.

טיפוגרפיה קינטית

העין האנושית נמשכת לשני דברים בסרטונים – לכותרות גדולות ולתנועה של דמויות. השילוב של שני הדברים הללו יוצר סרטונים שמבוססים על טקסטים שנעים ומחלפים על המסך בצירוף של דמויות או הנפשות שונות. אם נשתמש בטקסט מתאים, נבחר את הגופן והצבע המושלמים, נוסיף הנפשה ומוסיקה מתאימה – נוכל לקבל בסופו של דבר, סרטון ייחודי שיעשה את העבודה.

וידאו עם אריזה גרפית

מדובר על סרטוני תדמית שמצד אחד משלבים וידאו מציאותי ומצד שני משלבים גם אנימציה. כך במידה ויש לנו חומרי וידאו מקוריים או כאלו שיש לנו מתוך מאגר, נוכל לשלב לצידם אלמנטים ממוחשבים כמו דמויות, הנפשות, טקסטים וכו'.

אנימציית סטופ מושן

אנימציה כזאת מבוססת על תמונות סטילס של חפץ מסוים. כאשר החפץ מוזז קלות בין תמונה לתמונה. כיום, ניתן לצור אנימציה כזאת על ידי תוכנות מחשב. סרטון כזה לא מתאים לכל עסק והפקתו היא תהליך ממושך ועל מנת להפיק סרטון כזה יש להקצות תקציב כספי גבוה.

אנימציית תלת מימד

מדובר על אנימציה שעשויה להתאים לכל עסק. בזכות השימוש  בתלת מימד, נפתח עולם שלם של אפשרויות. אפשר להציג עם אנימציה כזאת כל מה שתרצו – החל מנתונים יבשים ולא מעניינים שיהפכו ליותר מרשימים ועד הענקת ניצוץ ויוקרה למוצרים מוחשיים.

שורה תחתונה

בחרו בצורה חכמה את סרטון התדמית המתאים לעסק שלכם. אם צריך, נסו להתייעץ עם החברה ממנה אתם מזמינים את הסרטון. שיהיה בהצלחה!

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!