לאילו עסקים מומלץ להכין סרטון תדמית לעסקים?

לאילו עסקים מומלץ להכין סרטון תדמית לעסקים?

בעלי עסקים רבים כבר מזמן הבינו שלסרטוני תדמית השפעה רבה יותר על הלקוחות הפוטנציאליים מאשר לכל טקסט פרסומי.

מטרת סרטוני תדמית היא ליצור רושם חיובי של העסק בתודעת הקהל הפוטנציאלי. יצירת רושם וחדירה לתודעה כמובן גם מקדמים את המוצרים והשירותים של העסקים השונים בפני צרכנים קיימים ופוטנציאליים. 

במאמר זה נפרט לאילו עסקים מומלץ להכין סרטון תדמית לעסקים

מסחר אלקטרוני

בתחום זה מורכב מאוד ליצור קשרים עם הלקוחות בעולם האמתי. הפקת סרטון תדמית היא דרך מצוינת לייחד את עצמכם ולהתבלט בקרב עסקים אחרים הנמצאים בנישה זו.

עסקים מקומיים 

עסקים מקומיים רבים מאמינים שהדרך להגיע ללקוחות שלהם נמצאת בעולם האמיתי. אולם אסור לשכוח שעולם האינטרנט והמדיה החברתית טומנים בחובם הזדמנויות רבות לשיווק מקוון. אומנם הלקוחות שלכם הם מקומיים, אבל כיום כולם נמצאים באינטרנט. תפיקו סרטון תדמית ותמשכו אותם אליכם.

ארגונים ללא מטרות רווח

מדובר בענף שעוסק במכירת תדמית ופונה לרגש. סרטון תדמית לעסקים יכול ליצור את החיבור הרגשי עם הקהל בדרכים שמדיומים אחרים פשוט לא יכולים. עם וידאו, מוזיקה ומילים עוצמתיות, סרטון תדמית יכול לעשות פלאים עבור הארגון. 

תיירות

אם תמונה אחת שוות אלף מילים, סרטון תדמית שווה פי כמה וכמה בתעשייה כזו חזותית ושירותית כמו תיירות. סרטון תדמית יעזור להחיות את העסק שלכם ויעודד את לקוחות להיכנס לאתר שלכם ולבצע הזמנה. 

מסעדות וברים

תעשיית המזון והמשקאות שופעת הזדמנויות לסרטונים. מסעדות וברים מוכרים לא רק את מה שמופיע בתפריט, אלא את האווירה והחוויה הכוללת של המקום. סרטון תדמית יכול לעזור לגרות את הקהל ולמשוך אותו למקום.

חינוך

כשזה מגיע להחלטות גדולות וחשובות, נושא החינוך הינו קריטי בעיני כולנו. לכן ההחלטה לאיזה גן או בית ספר לשלוח את ילדכם או לאיזה מכללה לפנות כמבוגר היא החלטה ברת משקל. מוסדות חינוך לא רק מוכרים מוצר או שירות אלא חבילה שכוללת ציפיות, אמונה וערכים. הפקת סרטון תדמית יכולה לעזור להעביר את המסר הזה לאנשים.

בריאות

מה יותר חשוב מבריאות? שירותי בריאות עוסקים בביטחון ושקט נפשי. סרטון תדמית יכול לעזור לקדם את סוג התדמית מסבירת הפנים והבטוחה שתרצו להעביר ולמטופלים פוטנציאליים.

עריכת דין

כשאנשים מוצאים את עצמם בסיטואציות המצריכות פניה לעורך דין, איתור איש המקצוע נכון שיוכל לנצח בתיק היא קריטית. אין דרך טובה יותר ליצור תחושת בטחון מלצפות בסרטון תדמית של עורך דין ולשמוע עדויות להצלחה המקרים הקודמים שלו.

מה עם אחרים? כל תעשייה שיש לה אינטרס לקדם את עצמה, לגעת ברגשות או ליצור קשר עם לקוחות יכולה להפיק תועלת עצומה מהפקת סרטון תדמית.

הצוות המקצועי של videohead ישמחו להפיק עבור העסק שלכם סרטון תדמית מנצח. פנו עוד היום ונתחיל בעבודה.

אולי יעניין אתכם לקרוא על –

 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!