חיים בסרט: חשיבות סרט תדמית לאדריכלים

מעוניינים להפיק סרט שימתג את פועלכם כאדריכלים מובילים? היכרות עם כמה אלמנטים שאסור לכם לפספס

אנו מצויים כיום בעידן של ויזואליה המשולבת עם סף ריגושים גבוה אותו יש לאתגר בכל פעם מחדש. 

על פי מחקרים מספיקות שניות בודדות כדי למשוך את תשומת ליבו של הגולש הממוצע באינטרנט או צופה הטלוויזיה, או לחילופין בשביל להסיט את דעתו לנושא אחר (קראו בהרחבה על הפקת חסויות לטלוויזיה).

כך גם כאשר מדובר בענף הבניה – הדמיות של פרויקטים חדשים וסרטונים הממחישים תהליכי שיפוץ והרחבה של מבנים קיימים, מאפשרים בסופו של יום ללקוח הסופי לזכות בהמחשה איכותית של מוצר מוגמר. 

אחד הקהלים הפופולאריים אשר משתמש באופן שכיח באמצעים ויזואליים הם אדריכלים ומעצבי פנים.

בעזרת סרטי תדמית לאדריכלים / מעצבי פנים, ביכולתם להציג את "מרכולתם" עבור רוכשי נכסים או לקוחות החולמים לבצע מתיחת פנים לדירה, המשרד או הבניין שלהם.

סרטון תדמית לאדריכלות

הפקת סרטי תדמית לאדריכלים – על מה אסור להתפשר 

הפקת סרט תדמית לאדריכלים או עבור כל בעל מקצוע אחר המכבד את עצמו בענף הבניה או העיצוב, נחשבת שלא בכדי למוצר חובה שעשוי להעלות את ערכו בעשרות מונים.

זהו אפוא אמצעי ייעודי לטובת יחסי ציבור והוכחת איכות העבודה הן עבור לקוחות חדשים מאחד המעוניינים לרכוש את שירותיהם, והן לצורך מיתוג העסק ופרסום באמצעי התקשורת השונים, לרבות טלוויזיה, רשתות חברתיות, אתר אינטרנט, אפליקציה ועוד.

על מנת להבטיח כי סרט התדמית שנפיק אכן יענה על הצורך ויהיה לשביעות רצוננו, חשוב להקפיד על מספר דגשים מרכזיים, אשר עמידה בהם צפויה להעלות משמעותית את הסיכוי כי הוא אכן יגרוף הערכה בקרב הצופים בו.

כך למשל, רצוי לשלב בהפקת סרט תדמית לאדריכלים צילומי אווירה, רחף או וידאו שיעניקו תמונת מצב אותנטית של המבנה או השטח (כולל תיעוד לפני/אחרי).

כדאי גם לשלב ברקע הסרט קריינות בקולו של האדריכל עצמו או של קריין בעל קול נעים וברור, בצירוף מסרים קליטים שיתארו את "האני מאמין" שלו בצורה קולחת וכזו שאינה משתמעת לשתי פנים.

בנוסף, אין להאריך יתר על המידה, אלא להקפיד על הפקת סרט תדמית קצר ותמציתי (עד דקה וחצי-שתיים לכל היותר).

אין טעם להלאות את הצופים שכן לעיתים "כל המוסיף גורע". 

זכרו, המטרה של סרט תדמית לאדריכלים היא להמחיש עבור האדם ההדיוט, תהליכים מקצועיים שנועדו לעורר בו התפעלות והערכה כלפיכם.

על כן, "אין טוב ממראה עיניים" – זה הזמן להפגין את הידע והמיומנות שצברתם ולהמחיש אותם הלכה למעשה בעזרת סרט תדמית איכותי שיעשה עמכם חסד.

אז איך עושים סרטי תדמית לאדריכלים אתם שואלים? על ידי שכירת שירותיה של חברה הפקות מקצועית אשר באמתחתה ניסיון בתחום סרטי תדמית לאדריכלים ובעלי מקצוע אחרים, צפויה להעניק לכם "ראש שקט", ובסופו של תהליך לספק לכם את סרט תדמית שיהיה תפור בדיוק למידותיכם.

 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!