חמישה יתרונות חשובים שווידאו באתר ייתן לכם

כשאנחנו חושבים על סרטונים באינטרנט, אנחנו בדרך כלל חושבים על אתרים כגון Youtube, Facebook או Vimeo, ואלו באמת אתרים שמושכים אליהם מיליונים של אנשים בכל יום. אבל קיימת גם אופציה נוספת והיא הטמעה של הסרטונים האלו באתר או שימוש בנגן וידאו מותאם אישית בתוך האתר.

להצבה של סרטונים באתר יש מספר יתרונות לא מבוטלים, הנה החמישה החשובים ביותר:

הגדלת זמן השהייה של הגולשים באתר

לגולשים היום יש פחות סבלנות לקרוא טקסטים באתרים, גם בגלל שהם רגילים לגירויים מיידים ומחפשים תוכן וויזואלי יותר וגם בגלל שלא תמיד נוח לקרוא טקסט בטלפונים חכמים עם גודל מסך מוגבל ופונט קטן. הצבה של סרטון וידאו עבור סרטון תדמית או כל תוכן של סרטון, מאפשרת להעביר את המסר שלכם באופן הרבה יותר מזמין ובכך לגרום לגולשים להישאר יותר זמן באתר ולשבור אתכם את הקרח. אחרי שגולש ראה סרטון והתרשם מכם, הסיכוי שהוא יקנה מכם או ימלא טופס שנמצא מתחת הרבה יותר גדול.

נראות טובה יותר בגוגל

אם אתם מעלים סרטון ייחודי דרך נגן וידאו משלכם, אתם יכולים להכניס אותו לתוך מפת אתר מיוחדת לווידאו. בפעם הבאה שגוגל יסרוק את האתר, הוא ישמור את הסרטון באינדקס שלו ועשוי להציג אותו בתוצאות החיפוש כאשר הגולש מחפש מילת מפתח שקשורה אליכם.

מפת אתר יכולה לעבוד גם עם סרטון מוטמע, אבל במקרה הזה אתם בעצם מתחרים בעצמכם מכיוון שגוגל מציג גם תוצאות מתוך האתר המקורי אליו העליתם את הסרטון.

הוספת עמודי תוכן לאתר באמצעות תמלול

למרות שווידאו לעיתים נוח יותר לצפייה מאשר קריאה של טקסט, גם במקרה של סרטי מוצר, יש הרבה אתרים שמוסיפים לסרטונים תמלול מתחת לסרטון או בגוף הסרט (באמצעות כתוביות בפורמט מיוחד שאינו "צרוב" לתוך הסרט). במקרים האלו גוגל יכול לקרוא את התמלול של הסרטון ולהבין טוב יותר במה הדף עוסק, כך שהדף עצמו זוכה ליותר חשיפה בגוגל.

כמובן שלתמלול יש יתרון נוסף בכל מה שקשור לנגישות של האתר מכיוון שהוא מאפשר גם ללקויי שמיעה להבין מה קורה בו. כיום כל נושא הנגישות באתרים צובר תאוצה ויש יותר מודעות לכך שאתרים חייבים להיות נגישים לחלקים גדולים באוכלוסייה שעד היום לא יכלו ליהנות מהם.

בידול

למרבה הצער, לא מספיק אתרים היום משתמשים בווידאו. יש אמנם הרבה מאוד אתרים שמציגים סרטונים כמו טריילרים או סרטוני תדמית של חברות אחרות, אבל אתרים שמציגים סרטונים שהם בעצמם הפיקו הם עדיין לא מאוד נפוצים. לכן, וידאו שאותו מציבים באתר יכול לבדל אתכם מול המתחרים.

לדוגמה, במקום סתם להציג את היתרונות שלכם בעזרת רשימה ארוכה של השירותים שאתם מציעים, אתם יכולים לצלם את העובדים שלכם בשגרת היום יום או לראיין אותם על העבודה שלהם. אלו סרטונים שקל יחסית להפיק, אבל יש להם אפקט חיובי ארוך טווח. מלבד זאת, אתם יכולים גם לערוך את הסרטונים האלו לגרסאות קצרות יותר ולהשתמש בהם בסרטונים הממומנים ביו-טיוב או פייסבוק.

משיכה של אתרים אחרים

לסרטונים ויראליים או מושכים במיוחד צדים את העין של בעלי אתרים אחרים, ובמקרים רבים הם יקשרו לאתר שלכם או לערוץ שלכם ביו-טיוב. כך אתם לא רק מקבלים חשיפה אפילו גדולה יותר, אלא גם מגדילים את הדירוגים של הדפים בהם נמצא הווידאו.

המאמר באדיבות dooble חברה לקידום אתרים

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!