סרטי הדרכה

סרטי הדרכה

סרטי הדרכה הופכים להיות נפוצים ברשת האינטרנט יותר ויותר, בעזרת סרטי הדרכה אנו מסוגלים להעביר מידע באופן יעיל ומהיר. כאשר אנו רוצים למכור מוצר מסוים למשל מכשיר סלולרי חדש/ מחשב נייד/ אופניים או להעביר שיעור לתלמידים, הוידאו ישפר את היכולת שלנו להעביר מסר בצורה ניכרת.

למשל:

ניקח מאמן כדורגל המעוניין להעביר לשחקניו את מיקומיהם על המגרש, כאשר השחקנים עומדים על המגרש הם אינם יכולים לראות למה מתכוון המאמן כיוון שאינם רואים את המגרש מלמעלה, המאמן חוזר על הדברים שוב ושוב אך השחקנים אינם מצליחים לרדת לשורש דעתו.

אם למאמן זה תהיה מצלמת וידאו, בה יצולמו כל השחקנים מזווית גבוהה, הוא יוכל להראות להם בסוף האימון כיצד שיחקו, איפה היו נקודות התורפה שלהם,היכן עליהם להיות ממוקמים/ להחליף עמדות במשך המשחק.

ישנו אתר בשם Insidesoccer

לינק: https://www.insidesoccer.com

באתר זה ישנם סרטי הדרכה העוסקים בהדרכת כדורגל, סרטים אלו נעשו כדי לעזור למאמן הכדורגל ללמד את חניכיו תרגילים, שיפור עמדות על המגרש, טקטיקה, בעיטות לשער, החלפת שמירות, אחד על אחד , תרגילי חימום, פיזיותרפיה ועוד. באתר תוכלו למצוא אימונים מהקבוצות הטובות בעולם- צ'לסי, אייאקס, ספורטינג ליסבון,ולנסיה, פלמנגו, בוקה ג'וניורס ועוד.

תוכלו לקבל אימון אישי ממסי :

https://www.insidesoccer.com/is-web/pro/drills?id=674

או מי שכיכב במשך 20 שנה בקבוצת מילאן- פאולו מאלדיני:

https://www.insidesoccer.com/is-web/pro/drills?id=675

או לקבל שיעורים מהמאמן חוס הידינק:

https://www.insidesoccer.com/is-web/pro/drills?id=675

אתר זה מהווה דוגמא מצוינת לשימוש שאפשר לעשות בוידאו לצרכי הדרכה. ולסרטי הדרכה.

כותבי המאמר :איתי אפרימי ורועי קטרי, הינם בעלי חברת וידאו הד- חברה להפקת סרטי תדמית,צילום פרסומות לאינטרנט ובניית אתרים שיווקיים.

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!