סרט תדמית – דקה אחת שמביאה לכם הרבה יותר מ-15 דקות של תהילה.

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. בעידן האינטרנט אפשר לשנות את הקלישאה במעט ולומר, שסרטון אחד של דקה, שווה לכם שעות של עבודה על טקסטים כתובים. זו הסיבה שבעלי עסקים ואנשי מקצוע יעדיפו להשקיע בסרט תדמית קצר על פני פרסומות טקסטואליים, מפורטים וארוכים.

עידן האינטרנט פתח לעסקים גדולים וקטנים, בעלי מקצוע בכל תחום, זירה חדשה שלא היתה קיימת קודם לכן עבורם, זירה של סרטוני תדמית אשר ניתן להציג אותם בפלטפורמות שונות, באופן חופשי ולקבל חשיפה אופטימאלית, הן מבחינת כמות והן מבחינת מיקוד.

בשביל להבין את המשמעות של סרטוני תדמית אשר סוכנות דיגיטל יוצרת עבור עסקים ובעלי מקצוע, צריך להסתכל על שתי נקודות. הראשונה, בעבר, בשביל להציג סרטון תדמית, אפילו של דקה, הרי שהיה צריך לקנות זמן בקולנוע ולאחר מכן זמן פרסום בטלוויזיה או לייצר כנס או אירוע אחר בו היינו יכולים להציג את הסרטון. הנקודה השנייה, בעבר, לייצר ולהציג סרט כזה, היה עולה הרבה מאוד כסף ורק עסקים ובעלי מקצוע בעלי יכולות כלכליות יכלו לעשות זאת. היום, בגלל זה הרבה יותר זול ופשוט, לייצר ולהציג.

מדוע סרטון תדמית הוא פתרון אולטימטיבי

כמעט כל סוכנות דיגיטל שעובדת עם בעלי מקצוע ובעלי עסקים, תציע להם כחלק מחבילת השיווק והפרסום, לייצר סרטוני תדמית קצרים (אם היא לא מציעה, אז צריך לבחון מעבר לסוכנות שכן מציעה). הסיבה לכך היא פשוטה. בסרטון פשוט אפשר להציג הרבה יותר לצופה מאשר בכל סוג של פרסום אחר, ומעבר לכך, הגולשים הרבה יותר נמשכים לסרטונים שכאלה. זה הרבה יותר מעניין, הרבה יותר ייחודי. במקום לבזבז דקה על קריאה, הם צופים בסרטון בצורה נינוחה. פחות השקעה עבורם.

אך זה לא רק העובדה שהצופה נמשך לזה יותר אלא שבסרטון אנחנו יכולים להציג את הדברים בצורה הרבה יותר מדויקת, יותר ברורה וחדה. תתארו לעצמכם שאתם צריכים להציג לגולשים מדוע המוצר שלכם הוא פרקטי. הרבה יותר נכון להציג את זה בסרטון מאשר להסביר בטקסט, ולבקש מהגולש לדמיין כיצד המוצר שלכם עובד.

איפה וכיצד נשתמש בסרטוני תדמית

חשוב להדגיש, סרטוני תדמית יכולים להיות מבוססים על אלמנטים שונים. הם יכולים להיות מבוססים על הצגת מוצר, ראיונות עם עובדי העסק, אנימציה, תמונות מן העבר ומן ההווה, הצגת תוכניות לעתיד ועוד. זה היופי בסרטונים ניתן לשחק איתם בלי סוף.

כאמור, עולם האינטרנט פתח לנו דלתות שונות בכל הקשור לסרטוני תדמית וסרטונים בכלל. הן במובן הזה שהוא קיצר מאוד תהליכי ייצור והפקה, הפך את כל הנושא לזול ונוח יותר, וכן הוא הרחיב באופן נרחב את היכולת להציג סרטונים שכאלה. אנחנו יכולים להציג אותם באתר שלנו, בעמוד עסקי בפייסבוק, בפרסומות באינטרנט, ביוטיוב, אינסטגרם, טוויטר, וכן רשתות חברתיות אחרות. כך אנחנו יכולים להגיע לכמות גדולה של חשיפה, בלי לעבוד קשה מדי ולהשיג רווח עצום.

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!