סרט אנימציה – כמה זמן לוקחת הפקתו ואיך משווקים אותו?

סרט אנימציה – כמה זמן לוקחת הפקתו ואיך משווקים אותו?

חברות אשראי, אגודות ועמותות, חברות הייטק, רשתות מזון, מכללות, בתי חולים, סוכנויות ביטוח, מותגי קוסמטיקה ואפילו רופאי שיניים – כולם בוחרים להפיק סרטונים שיווקיים על בסיס אנימציה. הבחירה באנימציה אינה מקרית ובטח שאינה מפתיעה, שכן הודות לה ניתן להנגיש ביעילות מסרים אינפורמטיביים / מקצועיים / שיווקיים. 

בימים אלו אתם מתעניינים בהפקת סרטון מוצר, סרטון הדרכה או סרטון גיוס כספים למיזם שלכם? יתכן שהשימוש באנימציה יחמיא גם לכם. עד שנכיר ונבין את הצורך המלא שלכם, אנו מבקשים להשיב על 2 שאלות נפוצות מאד: כמה זמן לקוח להפיק סרט אנימציה, ואיך ניתן לשווק אותו ביעילות? 

בתוך כמה זמן יוכל להיות לכם סרט אנימציה?

בגדול, השאלה הזו דומה לשאלות בסגנון: כמה זמן לוקח לצבוע בית? מובן כי בתים מאופיינים בגודל שונה, כך שלא ניתן לקבוע באופן גורף כמה זמן יידרש לצביעתם. כך בדיוק עם סרטוני אנימציה הנבדלים זה מזה בשלל פרמטרים. בהנחה שחשוב לכם לדעת פחות או יותר כמה זמן לוקחת הפקתו, הרי שמדובר על פרק זמן דינמי שבין חודש לחודשיים. ובמה משך ההפקה תלוי? 

  • אורך הסרטון – האם אתם מעוניינים בסרטון שאורכו 30 שניות או 3 דקות? באופן טבעי, ככל שהסרטון צפוי להיות ארוך יותר, כך ידרשו בעבורו יותר שעות עבודה. 
  • ניסיון החברה המבצעת – כמו כן, ככל שחברת ההפקה מנוסה יותר בכל תהליך ההפקה (החל מאפיון ראשוני, דרך כתיבת תסריט ועד עריכה), כך תוכלו לקבל לידכם תוצר מוגמר תוך זמן קצר יותר. אנחנו ב-VIDEOHEAD מחזיקים בניסיון עשיר של יותר מעשור בתחום!

יש לכם סרטון אנימציה ביד! איך משווקים אותו?

לקוחות, זכיינים או משקיעים – לכל סרטון יש את הקהל הספציפי עבורו! בהתאם לקהל שלכם (כפי שאתם תגדירו אותו בראשית התהליך), יהיה נכון לנקוט באסטרטגיה שיווקית ספציפית. ובכל מקרה, את כל הסרטונים ניתן להפיץ ולשווק בקלות יחסית:

  • קידום ממומן ב-FACEBOOK – כמה פעמים יצא לכם לגלול ב-FEED שלכם ולראות סרטונים של חברות/מוצרים? אנחנו מנחשים שלא מעט. הסרטון הבא? יוכל להיות שלכם! במעמד הקמת הקמפיין הפרסומי ולפני הפצת סרט אנימציה, הגדירו לדיוק את הקהל שבפניו תרצו שייחשף הסרטון שלכם.
  • חתימה במייל – "ובסרטון המוצר החדש שלנו כבר צפיתם?" – זו דוגמא לתחימה שתוכלו להוסיף למייל שלכם. כך, עם כל מייל שאתם והעובדים שלכם תשלחו, יזכה הסרטון לחשיפה. חשבו על מספר המיילים שאתם שולחים בכל יום, וכעת חשבו את מספר הצפיות הפוטנציאלי… 
  • שתפו את הסרטון ב-YOUTUBE – אל תשכחו להעלות את הסרטון ליוטיוב! עם חיפוש שם החברה/מוצר שלכם או ביטויים דומים, קהל המשתמשים-צופים יוכל להגיע אל הסרטון שלכם. השיתוף כמובן חינמי, אך כל עוד תרצו גם תוכלו לקדמו בתשלום.

ב-VIDEOHEAD אנו מומחים בהפקות וידאו מסוג אנימציה. למידע נוסף אודות תהליך העבודה על סרט אנימציה וייעוץ מקצועי, התקשרו כעת – 03-5351847

 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!