סרטי תדמית סייבר: להזניק את החברה שלכם קדימה

רוצים שהחברה שלכם תמריא, אך שוברים את הראש כיצד לעשות זאת? הפקת סרטי תדמית סייבר או לתחומים אחרים עשויה לסייע לכם לשבור את תקרת הזכוכית בדרך להגשמת כל החלומות והמאווים 

תעשיית הסייבר והביטחון נחשבת שלא בכדי לאחת התעשיות המעוטרות שזוכות לתנופה יוצאת דופן. חלקן הלא מבוטל של החברות הנכללות בסקטור זה נסחר בבורסות העולמיות, ומאפשרות למשקיעים למיניהם ליהנות מפריחתה של התעשייה המשגשגת.

במידה והנכם נמנים כחלק מתעשיית הסייבר המתוארת, בין אם כבעלי חברות גדולות או סטארט-אפים המצויים בתחילת דרכם, הרי שאחת הדרכים לפנות את קהלים חדשים, לרבות לקוחות או גיוס משקיעים שיוכלו לקחת אתכם צעד אחד קדימה, הינה באמצעות היערכות מקיפה ברמת המיתוג והשיווק.

אחד הביטויים להיערכות זו מקורו בהכנת סרטי תדמית בתחום הסייבר שיאפשרו לצופים בו לקבל תוך שניות או דקות בודדות, היכרות עם חזון החברה ואל המענה החדשני שהיא מעניקה.  

אז למה הכוונה ברמת הפרקטיקה? עלינו לבחור בחברה מקצועית המתמחה בהפקת סרטי תדמית מתוך מטרה מוצהרת למשוך קהל לקוחות פוטנציאליים, לשמר לקוחות קיימים, לפנות אל משקיעים והכל תוך יצירת מעטפת ויזואלית מסקרנת המשלבת אנימציות וגרפיקות מיוחדות, בשילוב תוכן ממוקד ואיכותי שמטרתו להשאיר בקרב קהל הצופים בסרט טעם של עוד.  

הפקת סרטי תדמית לסייבר
סרטי תדמית סייבר

סרטי תדמית לסייבר ושות': כך תבחרו נכון

בשורות שלפניכם נתמקד בכמה כללי ברזל שהינם בגדר חובה על מנת להפוך את סרט התדמית שלכם לכזה שיצליח להעביר את המסר בצורה המיטבית ועל הדרך יהיה ממוקד לקהל היעד הרלוונטי בצורה המיטבית.

ראשית, בואו נדבר על אורך הסרט. כידוע, המציאות הרווחת כיום באינטרנט, ועל אחת כמה וכמה ברשתות החברתיות, הינה כזו שבה רף הסבלנות של המשתמשים הינו נמוך במיוחד.

זוהי הסיבה לשמה סרט תדמית בין אם הוא מוצג בחדר ישיבות או ברשתות החברתיות צריך להיות קצר ותכליתי (זמן ממוצע אידיאלי: בין 20-30 שניות).

רצוי להיערך גם מבעוד מועד עם תסריט מדויק ככל הניתן, כולל התייחסות לתוכן הספציפי שיועבר, לקול הקריינות שיהיה נהיר וקולח ולאלמנטים ויזואליים נוספים שעשויים להפוך את סרט התדמית שלכם למנצח.

כדאי אפילו להקרין את הסרטון בגרסתו הראשונית בפני קהל יעד על מנת לבחון את מידת ההשפעה שלו עליהם, ובעזרת המיקוד שלהם לערוך בו תיקונים וחידודים נדרשים. 

נתון נוסף שחשוב לשים עליו דגש הוא פורמט הסרט. שאלו את עצמכם בטרם אתם מתחילים בהליך הפקת הסרט – האם תזדקקו לאיכות FULL HD, או שמא תוכלו "להסתפק" בפורמטים צנועים יותר שיהיו גם זולים יותר בהיבט הכספי.

חברת "וידאו הד" נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום הפקת סרטי תדמית בתחום הסייבר והביטחון בישראל. לחברה ניסיון עשיר בהפקה של סרטי תדמית סייבר רבים שהובילו עד היום לתוצאות איכותיות ולשביעות רצון מיטבית מצד קהל הלקוחות.

בררו גם על סרטי תדמית לחברות הייטק מתחומים נוספים!

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!