איך מפיקים סרט תדמית ליישוב?

איך מפיקים סרט תדמית ליישוב

ההגדרה של תדמית מתייחסת לא רק לאדם, לארגון, למוצר, אלא גם למדינות, לערים וליישובים.

לכל יישוב קיימת כבר תדמית ספציפית משלה ועל בסיס זה אפשר לשפר את התדמית הקיימת או ליצור חדשה. האובייקטים של יצירת תמיד של היישוב יכולים להיות מושגים בסיסיים כמו משאבים של היישוב, מאפייני אוכלוסייה, צרכים וערכים חומריים ורוחניים של התושבים.

תדמית של יישוב היא אוסף של אמונות ורגשות שיש לאנשים לגבי מאפייניו. תדמית סובייקטיבית זו יכול להיווצר כתוצאה מחוויה אישית ישירה (כתוצאה מחיים ביישוב) או בעקיפין (דברי חברים, מידע שמופץ בתקשורת וכו'). 

תדמית של יישוב היא אחד הכלים השיווקיים החשובים ביותר. אטרקטיביות ההשקעה של היישוב והתחרותיות שלו מול יישובים אחרים תלויות בתדמית.

על מנת לשפר את התדמית, מומלץ להשתמש בסרט תדמית ליישוב איכותי. הרעיון המרכזי של סרטוני תדמית לישובים הוא לגעת באנשים, לעורר בהם רגשות, להראות להם כיצד היישוב שלכם יכול לשפר את איכות חייהם ולפתור את הבעיות המרכזיות שהאנשים מתמודדים איתם ביום יום.

הפקת סרט תדמית ליישוב – כך תעשו את זה נכון! 

הגדרת מטרת הסרט

במילים אחרות, איזו תוצאה אתם רוצים לקבל באמצעותו? האם לשפר את המוניטין הקיים של היישוב, להגביר מודעות לקיומו, למשוך תיירות פנים או חוץ או ליצור גאוות יחידה בקרב התושבים? 

דרכים להשגת המטרה 

כאן אנחנו מדברים על המשימות שיובילו אתכם למטרה. בדרך כלל יש משימות רבות, והן עונות על השאלה "איך". תארו לעצמכם שהמטרה שלכם היא הגדלת תיירות. במקרה זה, המשימות עשויות להיות:

  • הצגת מוקדים מעניינים של היישוב.
  • חשיפת הטבות שיקבלו התיירים במידה ויגיעו לנפוש ביישוב.
  • תיאור הסביבה של היישוב ומה מייחד אותה מיתר המקומות.

קהל היעד

תוכן הסרטון, המסר, מידת הרגשנות, המבנה של הסרטון והסגנון, תלויים במאפייני קהל היעד. לכן תגדירו את קהל היעד שלכם היטב. 

מענה לצרכים

כדי שהצופה יצפה בסרטון ויושפע ממנו צריך לעניין אותו. כאן חשוב להגדיר במדויק את הבעיה של אדם: מה הוא רוצה, מה מושך אותו, ממה הוא נמנע ואיך אתם יכולים להועיל לו.

התמקדו לא רק ביתרונות של היישוב, אלא בנאמנות לתושבים. הצופה צריך להרגיש שאתם מבינים את הבעיות והצרכים שלו ומסבירים לו כיצד הגעה ליישוב למטרת מגורים או תיירות תספק מענה הולם לצרכיו. גישה זו תעורר את אמון הצופה ותעורר בו עניין.

חיזוק אמון

מילים לא תמיד משכנעות ולכן, תשקלו להביא דוגמאות אמתיות מחיי היום יום של הישוב וראיונות קצרים עם התושבים.

פרסנו כאן על קצה המזלג את הנקודות המרכזיות של הפקת סרטון תדמית ליישוב. תרצו לקבל מידע מקיף יותר? אנשי המקצוע של videohead ישמחו לעמוד לרשותכם ולהצעיד את היישוב שלכם קדימה.

יש לכם שאלות נוספות בנושא הפקות סרטונים תדמית ליישוב? אל תהססו לשאול אותנו, התקשרו 03-5351847.

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!