עכשיו בבתי העסק: סרטונים לתעשיית השבבים

עכשיו בבתי העסק: סרטונים לתעשיית השבבים

מקונסולות המשחקים, דרך המכשירים החכמים ועד הרכבים – כל אלו תלויים בייצור שבבים. אתם חלק מהתעשייה המפוארת והכל כך משמעותית המשפיעה על מיליארדים ברחבי העולם? העשייה שלכם ראויה לסרטון! 

סרטונים לתעשיית השבבים כוללים בין היתר חסויות ופרסומות, סרטוני תדמית, הדרכה ומוצר. למרות אופיו הייחודי של כל סרטון, המשותף לכולם הוא שאנחנו ב-VIDEOHEAD יוצקים לכל אחד מהם מקסימום ערך ויצירתיות.

לפניכם, דוגמאות עבור סרטונים לתעשיית סמי קונדקטור שנוכל להפיק עבורכם.

אילו סרטונים לתעשיית השבבים ניתן להפיק?

בקצרה: את כל סוגי הסרטונים השיווקיים שאנו מפיקים – מתדמית ועד הדרכה. ובהרחבה: לפניכם מספר דוגמאות לסרטונים והאימפקט שהם יוכלו ליצור:

  • סרטון תדמית – הסוג הראשון של סרטונים לתעשיית סמי קונדקטור שנציג בפניכם הוא תדמית. סרטונים מסוג זה נועדו לשרת את התדמית החיובית שלכם, בדגש על החצנת הערך, ההישגים, הלקוחות והצוות המוביל את העשייה. לצד הסרטונים הקלאסיים שמהותם "תדמית", ישנם סרטונים נוספים שניתן דרכם ליצור תדמית חיובית. לדוגמא: סרטונים לגיוס עובדים. בסרטון שכזה שהוא מעין סרטון עדות, ישתפו עובדיכם איך זה לעבוד בחברה, מדוע כדאי לעבוד דווקא בה, מקומו של העובד בחברה, יחס המנהלים, הקידום האישי, ההטבות והתנאים וכן הלאה. 
  • סרטוני הדרכה – עובדה: נהלים הם משהו שצריך לרענן חדשות לבקרים. עם זאת, ריענון העובדים בהם אינו חייב להתבצע בהכרח על ידי מנהל בכיר או מנהל צוות. ואיך כן? באמצעות סרטון הדרכה מקצועי. סרטונים לתעשיית השבבים מסוג הדרכה יתבססו על נושא מרכזי – בעל חשיבות ורלוונטיות, כדוגמת נוהלי לבוש ועבודה בחדרים נקיים, שמירה על סודיות ואבטחת מידע, נוהלי בטיחות בעבודה וכן הלאה.
  • וזו הייתה השנה שלנו! – ואם אנחנו כבר עוסקים בתדמית, הנה סרטון נוסף שניתן יהיה להפיק עבורכם: סרטון סיכום שנה שיכלול את רשימת ההישגים שלכם לשנה שחלפה: מתרומתכם לחברה, דרך המפעל שהתרחב ועד המטרות לשנה הבאה. אנחנו לא יודעים מה אתכם, אך לא עולה על דעתנו דרך טובה יותר לאחל "שנה טובה"… 
  • "הנך מוזמן לכנס מקצועי חד פעמי!" – הפתעה: סרטונים לתעשיית סמי קונדקטור מתפקדים גם כהזמנות לאירועים עסקיים. חברתכם עורכת בקרוב תערוכה, כנס או אירוע עסקי אחר? תוכלו להסתפק בהזמנות המסורתיות, אך גם תוכלו להזמין קולגות, משקיעים ואורחים נוספים באמצעות סרטון תדמיתי-שיווקי. 
  • גיוס משקיעים – אתם מוגדרים כ"חברת הזנק"? סרטונים לתעשיית השבבים עשויים להתאים גם לכם! כידוע, פיתוח המוצר שלכם מותנה בין היתר בכסף (ולא מעט ממנו), וזו הסיבה שאת זמנכם אתם משקיעים גם בפגישות שמטרתן גיוס משקיעים. אחת הדרכים להציג את העשייה והחזון שלכם, תוך השארת רושם חיובי, היא עם סרטון שקהל היעד שלו הם המשקיעים הפוטנציאליים.

אתם חלק מתעשיית השבבים? אנחנו ב-VIDEOHEAD נשמח להפיק עבורכם סרטון תדמיתי מושקע – מכל סוג ואורך, תוך התאמה מלאה לבקשותיכם ומשאלותיכם.

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 03-5351847

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!