מוצרים להם יכולים להתאים סרטי תדמית תלת מימד

מוצרים להם יכולים להתאים סרטי תדמית תלת מימד

אחת הדרכים לשווק מוצר היא באמצעות הפקת סרטו תדמית-מוצר והפצתו. בסרטונים אלו, התסריט מבוסס בעיקר על הצגת המוצר תוך הדגשת תועלותיו והערך שהוא יכול לספק למשתמשים. ישנם מוצרים שאת תכונותיהם ואופן העבודה / העיקרון לפיו הם פועלים, ניתן להציג באמצעותם. כלומר, המוצר הפיסי עצמו יהיה כוכב הסרטון ויודגם לצופים. עם זאת, ישנם גם מוצרים מסוימים שיהיה נכון להציג במסגרת סרטי תדמית תלת מימד. 

להסתפק בהצגת המוצר VS להשקיע בתלת מימד – מה כדאי?

לקוחות רבים תוהים לעצמם: האם להפיק סרט מוצר המבוסס על הצגת המוצר הפיסי, או להשקיע בהפקת סרטון על בסיס טכנולוגית תלת מימד? אנחנו מבינים את ההתלבטות, וגם יודעים שהיא נובעת בעיקר משיקולים כלכליים. מובן כי הפקתו של סרטון מוצר שבמהלכו מוצר המוצג הפיסי, זה שהלקוחות ישתמשו בו, תהיה זולה יותר בהשוואה להפקת סרטי תדמית תלת מימד. 

ובכל זאת, חשוב לזכור: סרטון המוצר אמור לשרת מטרה (וברוב המקרים: מטרות). לכן, לפני שמערבים שיקולי תקציב (שללא ספק ראויים להילקח בחשבון), חשוב להבין אילו פתרונות יבטיחו את האימפקט הגדול ביותר על הצופים. כאמור, ישנם מוצרים שאת אופן פעולתם לא ניתן יהיה להדגים אלא בתלת מימד. במקרים שכאלו, נמליץ חד משמעית על הפקה בטכנולוגיה זו.

אז מתי באמת כדאי ללכת על סרטי תדמית תלת מימד?

לפניכם, מספר דוגמאות למוצרים שאת סרטוני התדמית שלהם יהיה נכון להפיק בתלת מימד:

  • מוצרי ניקיון – חברות המייצרות מוצרי ניקיון ותחזוקה, יבחרו פעמים רבות בטכנולוגית התלת מימד. לדוגמא: מוצר המיועד לפתיחת סתימות בכיור. מיותר לציין כי אין אפשרות באמת לתעד את תהליך פתיחת הסתימה באמצעות החומר הייעודי, ולכן סרטי תדמית תלת מימד הינם הפתרון האידיאלי במקרה זה.
  • תרופות – במידה שיצא לכם לצפות לאחרונה בסרטון מוצר של חברת תרופות, יתכן שצפיתם בסרטון תלת מימד. החברות המנסות להמחיש לצופים את מנגנוני השפעתן של התרופות על גוף האדם, בוחרות לרוב להשתמש במודל "שקוף" של הגוף, כאשר במהלך הסרטון עד הצופה לתהליך המתרחש בתוכו. 
  • מוצרים טכנולוגיים – חברות סטארט אפ רבות מעוניינות להמחיש למשקיעים וללקוחות איך מוצריהם עובדים. מעבר להסבר מילולי שללא ספק נחוץ, ישנו רצון וצורך להציג את הדברים "מבפנים", כאשר הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות טכנולוגיית תלת מימד שנותנת "הצצה פנימה".

"כמה יעלה לי להפיק סרטון תלת מימד למוצר שלי?"

עלות הפקת הסרטון אינה נקבעת רק על ידי כן או לא תלת מימד, אלא שישנם גורמים נוספים המשפיעים על המחיר. אנו מתמחרים את עלות השירות בהתאם למאפייני הפרויקט – מעומקו וסוגו של התסריט ועד שעות העריכה הנדרשות, כך שמתן הצעת מחיר מותנה באפיון מקדים לטובת הבנת הצורך. 

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג סרטי תדמית תלת מימד הזמין לצפייה כאן באתר שלנו. לייעוץ מקצועי בנושא או תיאום פגישה, התקשרו – 03-5351847

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!