זמן מסך: על בחירת חברת הפקה עבור פרסומות אנימציה לטלוויזיה

בחירת חברת הפקה עבור פרסומות אנימציה לטלוויזיה

אנחנו רק יכולים לתאר לעצמנו עד כמה מרגשת אתכם המחשבה על פרסומת של העסק בטלוויזיה. דבר נוסף שאנחנו יכולים לתאר לעצמנו הוא שאינכם מקלים ראש בבחירת חברת הפקה שתגשים את משאלתכם לזמן מסך (וגם בצדק).

פרסומות אנימציה לטלוויזיה דורשות מכם להשקיע תקציב וזמן, כאשר להפקתן נלוות מטרה ברורה – מיצירת תדמית ועד העלאת מכירות. בכדי להבטיח שהציפיות שלכם יתממשו וההשקעה שלכם תניב, עליכם לבחור בחברת הפקות מוצלחת. 

אנחנו ב-VIDEOHEAD – חברה להפקת סרטוני תדמית וסרטוני אנימציה, מפיקים בכל חודש עשרות סרטונים, פועלים יותר מעשור והפקנו גם עבור שמות גדולים המוכרים בכל בית בישראל.

אין לנו כל עניין בלעשות לעצמנו פרסומת, אלא רק לחדד בפניכם את החשיבות שבבחירת חברת הפקה מנוסה ומקצועית להפקת הפרסומת שלכם.

הפקת פרסומות אנימציה לטלוויזיה במודל "הכל תחת קורת גג אחת"

במידה שאתם צפויים לצאת לראשונה להרפתקת הפקת פרסומת, דעו כי פתוחות בפניכם שתי אפשרויות שונות:

  • אפשרות אחת היא להרכיב את ה-dream team שלכם לגמרי לבד. כלומר, לבחור בנפרד במאי, תסריטאי, צלם, קריין וכיוצא בזה. מדובר על אופציה אפשרית, אך כזו שהוצאתה לפועל סבוכה, מתישה ולרוב גם מאד יקרה.
  • אפשרות נוספת היא לפנות לחברת הפקות כדוגמת VIDEOHED, המציעה את כל הפתרונות הנדרשים להפקת הפרסומת תחת קורת גג אחת. כלומר, לא תצטרכו להתנהל מול ספקים שונים, אלא מול גורם אחד בלבד – אנחנו. אנו דואגים לכל הנדרש – מבמאי אסרטיבי וממוקד, דרך תסריטאי יצירתי ועד עורכים קפדניים.  


חובה: חברת הפקה המתמחה באנימציה

שימו לב: לא כל החברות המתמחות בהפקת פרסומות, מתמחות ספציפית בנישה של אנימציה.

תנו עדיפות לחברת הפקות שנושמת וחיה את תחום ההנפשה, ושניסיונה מתורגם להפקת מאות סרטונים. מאחר שתמונה שווה יותר מאלף מילים ופרסומת אנימציה כפול מכך, אנו ממליצים לכם להתרשם מתיק עבודות.

רק כך תוכלו לקבל מושג באשר לאיכות הפרסומת שתופק עבורכם.

אנחנו ב-VIDEOHEAD הפקנו מעל ל-1000 (!) סרטוני אנימציה, כאשר חלקם זמינים לכם צפייה כאן באתר שלנו.

איך לבחור חברת הפקה עבור פרסומות אנימציה לטלוויזיה?דגשים נוספים לבחירת חברת הפקה לפרסומת אנימציה

  • העריכו את מקצועיותה ורצינותה של החברה, אך באותה הנשימה גם את יחסי האנוש, האדיבות, החיוך והגישה החיובית, נכונות לעבודה משותפת ומעורבות שלכם לאורך כל ההפקה – מכתיבת התסריט ועד העריכה
  • בדקו כי חברת ההפקות הפיקה בעבר סרטון / חסות / פרסומות לעסקים החולקים אתכם את אותו תחום פעילות. מדוע זה חשוב? משום שנעים וזורם יותר לעבוד עם חברה שבקיאה בז'רגון העסקי שלכם, שמכירה את רגישויות ומגבלות תחום העיסוק, סגנון השפה והתסריט המתאימים לקהל היעד הספציפי וכיוצא בזה. לדוגמא: במידה שאתם חברת סטארטאפ, בדקו אם חברת ההפקות הפיקה לחברה דומה פרסומות אנימציה לטלוויזיה. 
  • חשוב מאד: הבטיחו כי החברה מתמחרת את הפקת הסרטון בהתאם לצרכים והפתרונות בהם אתם דורשים (ולא כשירות שמחירו קבוע).  


לפרטים נוספים אודות הפקת פרסומות אנימציה לטלוויזיה, קבלת הצעת מחיר או תיאום פגישה, התקשרו – 03-5351847

 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!