אבק כוכבים: על סרטים המשלבים משפיענים

אבק כוכבים: על סרטים המשלבים משפיענים

יש להם מאות אלפי עוקבים, הם מעצבים את דעת הקהל ומשיתוף הפעולה איתם אתם יכולים רק להרוויח: המשפיענים. סרטי תדמית אמנם יכולים להצליח ולהניב תוצאות גם בלעדיהם, אך נוכחותם עשויה להפוך את ההגעה אל היעד קלה, מהירה ונוחה הרבה יותר. אנחנו ב-VIDEOHEAD העמקנו עבורכם באחת האופציות "הנוצצות" ביותר – סרטים המשלבים משפיענים, וכאן לפניכם כל מה שבאמת חשוב לדעת. LIKE? 

משפיענים מככבים בסרטי תדמית וזה לא ממש מפתיע

משפיענית בתחום האוכל, משפיען בתחום הספורט או משפיענית בתחום הביוטי? לא משנה מיהו המשפיען שיש לכם עניין בכוח ההשפעה שלו, נוכחות "אבק כוכבים" בסרטון התדמית בכל מקרה מבורכת ויש לכך כמה סיבות עיקריות:

  • בידול נוצץ – ברוב סרטוני התדמית משחקים שחקנים יחסית אנונימיים. מכאן, שכל עוד אתם תבחרו בפרזנטור מוכר לסרטון התדמית שלכם, תיהנו מבידול משמעותי. כשיש לכם משהו שלאחרים אין, אתם הופכים בולטים וזכירים וזו בדיוק המטרה.
  • חשיפה נרחבת – דמיינו שהיו מציגים בפניכם שני סרטונים כאשר רק באחד מהם הייתם יכולים לצפות: האחד הוא סרטון תדמית שמשחק בו שחקן אנונימי, ואילו השני הינו סרטון תדמית שמוביל כוכב ידוע. באיזה סרט אתם הייתם רוצים לצפות? אנחנו מתארים לעצמנו מהי התשובה. ואכן, סרטים המשלבים משפיענים מייצרים עניין, כאשר העניין מתורגם לצפיות ולחשיפה פוטנציאלית אדירה. 
  • "עיכול" קל – ישנם סרטוני תדמית שהתוכן בהם נתפש / עלול להתפרש "כבד" ו"אפרורי". ישנן כמובן המון דרכים ל"הקללת" המסרים, כאשר אחת מהן (ואולי אף היעילה ביותר) היא להשתמש בשירותיו של משפיען. כשכוכב מוכר מדריך בנושא תקיפות סייבר או הסיכונים הטמונים בחשיפה לקרינה לדוגמא, המסר הופך אוטומטית קל יותר לעיכול והכלה. 

דברים שצריך לקחת בחשבון עם הפקת סרטים המשלבים משפיענים

משפיען ה"מתארח" בסרט תדמית מעלה את המודעות לו ומייצר סביבו עניין. מכאן, שאנו ממליצים בחום לבחון את האפשרות הזו וליהנות מכל היתרונות המגולמים בה. עם זאת, רצוי שתיקחו בחשבון את שני הדברים הבאים: 

  • זמינות המשפיען – כשאתם בוחרים לשלב משפיען בסרטון התדמית שלכם, אתם צריכים להתאים את עצמכם ללו"ז שלו. ומה זה אומר בפועל? המשפיענים ה"חמים" חתומים על עבודות קדימה (לעתים גם שנתיים קדימה). כלומר, הוצאת שיתוף הפעולה עם המשפיען לפועל פעמים רבות תהיה מותנית בדחיית הצילומים וכך גם בהשקת הסרטון. 
  • שכר העבודה שהמשפיען דורש –עלות הפקת סרטים המשלבים משפיענים יקרה יותר. נקודה. לכן, רגע לפני שאתם מגדילים את התקציב (לעתים גם בעשרות אלפי שקלים), רצוי שתשאלו את עצמכם האם התמורה שתקבלו בכלל מצדיקה את ההשקעה. כל עוד מדובר על משפיען רלוונטי המזוהה עם הערכים וקהל היעד שלכם, התשובה היא שכן.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנושא הפקת סרטים המשלבים משפיענים עם VIDEOHEAD? אנחנו מעוניינים לתת לכם אותם! נשמח להשיב לכם על כל שאלה ולתת לכם הצעת מחיר, התקשרו – 03-5351847

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!