המדריך המלא להפקת סרט תדמית איכותי

המדריך המלא להפקת סרט תדמית איכותי

סרטון תדמית הוא בין הכלים החשובים והחזקים ביותר שעומדים לרשותכם לקידום העסק שלכם.

מטרת סרט תדמית היא להציג את המוצר או השירות של המותג או החברה ללקוחות פוטנציאליים ולאפשר להם להבין כיצד הם יכולים להפיק תועלת מקשר אתכם.

על מנת להפיק סרט תדמית איכותי דרושות כמה מיומנויות קריטיות כגון יכולת תכנון ופיתוח, כתיבת

תסריט, צילום, ידע בתאורה וכמובן יכולת שיווק טובה אם אתם רוצים שאנשים ימשכו לסרט התדמית שלכם וידעו להעריך אותו. אז כיצד יוצרים סרט תדמית איכותי?

קבלו את המדריך המלא להפקת סרט תדמית איכותי

ישנן דרכים רבות ליצור סרט תדמית איכותי, אך כולן מורכבות מאותם שלבים בסיסיים. להלן הנקודות המרכזיות:

  1. התחילו מהקונספט הבסיסי ביותר – מה אתם מקדמים ועל איזה צרכים של לקוחות אתם עונים. התמקדו במילות מפתח ובמושגי מפתח שבהם אתם רוצים להשתמש בסרט תדמית. מהן שלוש או ארבע הדברים העיקריים שאתם רוצים שהקהל שלכם יזכור לגביכם. תזכרו שהמפתח להצלחה בכל הנוגע ליצירת סרט תדמית הוא הכרת שוק היעד ואת המוצרים או השירותים ששוק זה מחפש. 
  2. קבלו החלטה לגבי סוג הטון עליו תרצו לשמור במהלך סרט תדמית. כאשר לקוחות פוטנציאליים יצפו בסרט תדמית שלכם, איך אתם רוצים שהם ירגישו? הטון של הסרט הינו היבט חשוב לא רק כדי לעזור לקהל להתחבר לתוכן, אלא גם כדי להביא את המסר שלכם לחיים. ניתן להשתמש בטון רשמי, דרמטי, שובב, הומוריסטי או כזה שממנו נושבת רוח נעורים.
  3. תוודאו שהתסריט שלכם יהיה קצר באורך של דקה או דקה וחצי. כשמפיקים סרט תדמית ארוך יותר, מתחילים לראות ירידות ברמות המעורבות. זאת עקב ירידה ברמת הקשב של האנשים, במיוחד בעת צריכת תוכן מקוון.
  4. בדרך כלל הפקת סרט תדמית תדרוש עזרים חזותיים כמו גרפיקה או שימוש בכותרת, אז הקפידו לתכנן אותם מראש. ככל שמתכננים יותר קדימה, כך קל יותר כשאתם מגיעים לנושא התפאורה והצילום.
  5. תגבשו את החזון שלכם ואת התסריט ותקלידו אותם.
  6. הגיע הזמן לצלם את הסרט. בהתאם למטרות שלכם, בחרו את מקום הצילום. זה יכול להיות חנות, משרד או כל מיקום אחר שקשור לעסק ולקונספט שאתם מקדמים.  
  7. לאחר שסרט תדמית צולם, הגיע הזמן להרכיב אותו. שלב זה מכונה שלב הפוסט פרודקשן.
  8. תשתמשו בגרפיקה שעוזרת להוסיף ולהדגיש מידע מפתח וניתן להשתמש בה בכל מיני דרכים יצירתיות. 

אנחנו מקווים, כי המדריך המלא להפקת סרט תדמית איכותי שפרסנו כאן לפניכם עזר לכם להבין את התהליך שיש לעבור על מנת להפיק סרט תדמית. יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים להתייעץ או להזמין אותנו לבצע את העבודה? צרו קשר עוד היום וצוות מקצועי של  videohead ישמח לסייע.

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!