הפקת סרטונים לעסקים בינוניים

הפקת סרטונים לעסקים בינוניים

בשנים האחרונות כולנו עדים לשימוש הולך וגובר בתוכן וידאו בכל פלטפורמה אפשרית. למגמה זו יש השפעה מכרעת על מיתוג ושיווק של עסקים בינוניים, שחייבים להיות מודעים למה שהצרכנים צריכים ורוצים. הפקת סרטונים לעסקים בינוניים יסייעו לכם להיות בין העסקים המובילים. 

מיליארד שעות צפייה בתוכן יוטיוב מוכיח, מעבר לכל ספק, שהצרכנים רוצים סרטונים. סרטונים הם בוודאות כלי שיווקי נוח, יעיל, מושך, תכליתי, ניתן לשיתוף ומאפשר להגיע לקהל רב.

האם אתם כבר משתמשים בסרטונים על מנת לקדם את העסק שלכם? אם עדיין לא – נשמח לספר לכם מדוע סרטי תדמית לעסקים בינוניים הכרחיים לצמיחת העסק ובניית אמון לקוחות.

הפקת סרטונים לעסקים בינוניים – למה זה חשוב?

חיבור רגשי ייחודי

להבדיל ממדיה כתובה, סרטונים יוצרים באופן מידי תגובה רגשית בקרב הצופים. כך פרסומת שעשויה היטב יכולה להביא  את הצופה לדמעות, צחוק או לכוון אותו לפעולה.

הסרטון על כל מרכיביו (תמונות, אודיו ונרטיב) הופך עבור הצופה לחוויה מרתקת, שמדברת ללב הקהל, יוצרת התעניינות ובונה את הבסיס לנאמנות למוצר לטווח ארוך.

תרומה לבניית המותג

כאשר מדובר על הפקת סרטונים לעסקים בינוניים, הוספת תוכן וידאו לאתר או לערוץ המדיה החברתית שלכם עוזרת לגבש זהות למותג. צרכנים מעדיפים היום לפנות לעסקים שיש להם זהות משלהם.
בעת יצירת סרטונים אפשר לשכור שחקנים או לעשות זאת בעצמכם ולהציג את ערכי המותג שלכם לקהל היעד.

הפצה קלה של סרטונים

כיום, הפקת סרטונים לעסקים בינוניים והפצתם קלה ונוחה מאוד ומאפשרת תהליך התפשטות נוספת לבלוגים, פרופילים של מדיה חברתית ואתרי אינטרנט. מעורבות הצופים מניעה את התהליך.
חשוב להבין שהמטרה של יוצרי התוכן הופכת לפיכך כפולה: ראשית, יש להפיק סרטון באיכות גבוהה ובפרט כאשר מדובר על הפקת סרטון תדמית, ולאחר מכן חשוב ליצור מעורבות של הצופים בכל הערוצים האפשריים.

השקעה כדאית

אמנם יצירת סרטון איכותי ומשכנע היא אכן השקעה כספית, אבל אם נעשה בצורה טובה היא יכולה ממש להזניק עסק או קמפיין שיווקי קדימה, שלא כמו כל מדיה אחרת.
אנו חיים בתקופה שבה מידע מועבר למיליוני משתמשים ברחבי העולם. עסקים נאבקים "להשיב מלחמה" נגד הרעש של המתחרים ולהתבדל בשוק רווי מוצרים ושירותים.
יזמים ובעלי עסקים בינוניים מחפשים תמיד ערוצי מדיה חדשים, המאפשרים לשתף את התוכן שלהם עם קהל גדול.
סרטונים הוכיחו את עצמם כאחת הדרכים היעילות ביותר להגיע לקבוצה רחבה של אנשים בבת אחת. 

עם יותר ויותר עסקים שמשתמשים בשיווק באמצעות וידאו על מנת להפיץ את הבשורה אודות המוצרים והשירותים שלהם, ברור שסרטונים הינם חלק חיוני מאסטרטגיית שיווק מוצלחת. כמו שראיתם, ישנן סיבות ממש טובות להפיק סרטונים. בפורמט וידאו, תוכלו לשלב תמונות, טקסט, ומוזיקה על מנת לספר את סיפור העסק שלכם ולשתף מידע.

אם תמונה אחת שווה אלף מילים, אז סרטון שווה מיליונים. 

אנשי המקצוע של videohead ישמחו ליצור עבורכם סרטונים עסקיים מעולים, המותאמים בדיוק לצרכים שלכם.
יש לכם שאלות נוספות בנושא הפקות סרטונים לעסקים? אל תהססו לשאול אותנו, התקשרו 03-5351847.

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!