הפקות וידאו לעסקים: איך הן מתבצעות?

הפקות וידאו לעסקים: איך הן מתבצעות?

אפשר להתווכח מה מרגש, מספק ומסקרן יותר: לצפות בהפקת וידאו או לעבוד עליה. לעומת זאת, אין ויכוח כי חיוני לתת לבעלי עסקים המעוניינים להפיק סרטון שיווקי, הצצה אל מאחורי הקלעים.

על תהליך הפקות וידאו לעסקים נספר לכם בפירוט אחד על אחד, אך עד אז אנו שמחים לתת לכם "טעימה" שרק תהפוך אתכם "רעבים" יותר לסרטון תדמית.

אז איך זה להפיק סרטון עם VIDEOHEAD? הצטרפו אלינו! 

הפקות וידאו לעסקים מתבססות על שלושה שלבים עיקריים

סרט תדמית קלאסי, סרט מוצר, סרט הדרכה, חסות ואפילו פרסומת – תהליך ההפקה של כל הסרטים כמעט זהה.

ואיך הוא נראה בפועל? לפניכם, שלושת השלבים העיקריים: 

  • שלב ראשון – היכרות + אפיון: בגדול, שלב זה מבוסס ברובו של שאלות-תשובות. כלומר, על שאלות שאנחנו נפנה אליכם על מנת להכיר אתכם טוב יותר ולהבין איזו הפקה רלוונטית לכם. אז רק למקרה שאתם רוצים להיערך ולהגיע לפגישה שלנו מוכנים, דעו אילו שאלות אנו צפויים להפנות אליכם: באיזה סרטון אתם מעוניינים, מה תרצו להשיג באמצעותו, מהו המסר המרכזי / השורה התחתונה בסרטון, מי אתם רוצים שיככב בסרטון, שפת הסרטון – אנגלית, עברית או שפה אחרת, האם יש לכם אילוצי זמנים שעלינו להתחשב בהם וכן, גם מהו התקציב שלכם.
  • שלב שני – הפקה: הכרנו לעומק, הבנו מה אתם צריכים וגם גיבשנו קונספט לסרטון – אפשר לצאת לדרך! השלב הזה מוקדש כולו ליצירת הסרטון מאפס, ומעורבים בו שלל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה לרבות תסריטאי, במאי, תאורן, צלם ועוד. 
  • שלב שלישי – post production: אחרי שנקפל את סט הצילום, נעבור לחדר שבו מתרחש כל הקסם: חדר העריכה. בשלב זה נצפה בכל החומרים המצולמים, נבחר את אלו הטובים והמתאימים ביותר והם אלו שיככבו בסרטון שלכם. עריכה מקצועית דורשת תשומת לב, דייקנות, ריכוז והמון (!) סבלנות, ואנו מתחייבים להשקיע את כל אלו ב"שובר הקופות" שלכם. 

טוב לדעת: אילו "תוספות" עלולות לייקר את הפקת הסרטון?

אז איך מתבצעות הפקות וידאו לעסקים אתם כבר יודעים. ומה ממש תשמחו לדעת? מהו המחיר של הפקה ממוצעת. אז זהו, שאין באמת הפקה "ממוצעת", שכן ההפקות שלנו ב-VIDEOHEAD נבנות בהתאם לצורכי הלקוח.

הצעת מחיר משוערת נוכל לתת לכם בשלב מוקדם יחסית, אך זו הסופית מתגבשת לרוב במעמד ביצוע השלב הראשון עם העמקה בצורך שלכם (זה שהצגנו בפניכם ממש כאן למעלה).

מה שכן נוכל לשתף אתכם בו בשלב זה הוא אילו דברים עלולים לייקר את הסרטון: 

  • שחקן מוכר / משפיען מוביל שיככבו בסרטון
  • מספר ימי הצילום (באופן טבעי, יום צילום אחד זול יותר מיומיים)
  • מקצועיותם וניסיונם של אנשי המקצוע השונים (תאורן, איש סאונד וכן הלאה)

יש לכם שאלה נוספת בנושא הפקות וידאו לעסקים? אל תהססו לשאול אותנו, התקשרו – 03-5351847

 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!