סרטונים לעובדים מצטיינים

סרטונים לעובדים מצטיינים

היום יותר ויותר נפוץ להפיק סרטונים לעובדים מצטיינים, במטרה להביע את ההערכה וההוקרה של הארגון.

יש לזכור כי בסופו של יום, העובדים הם אלו שתורמים יותר מכל להצלחת החברה או הארגון שלכם, לכן רק הגיוני להשקיע בהם מעט זמן, משאבים ותשומת לב.

עובדים מצטיינים שמשקיעים יותר מכולם בהצלחה של החברה שלכם, זכאים לקבל יחס מיוחד והערכה מכל הלב.

באמצעות סרטון יצירתי ומקורי תוכלו להביע את הוקרת התודה שלכם ואת ההערכה הרבה שאתם חשים כלפיהם. ניתן להפיק סוגים שונים של סרטונים, החל מסרטונים הומוריסטים ועד לקליפים הכוללים שירה וריקוד.

כל ארגון יכול לבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורו, בהתאם לערכים שלו ולאופי העובדים.

סרטונים לעובדים מצטיינים – מדוע כדאי להשקיע בכך?

ארגונים רבים טורחים להעניק מתנות, פרסים ותעודות לעובדים מצטיינים, במטרה להעלות את המוטיבציה של יתר העובדים וכמובן להוקיר תודה על הזמן והמאמץ שהעובדים משקיעים בעבודה שלהם.

סרטון לעובדים מצטיינים יכול להיות מועבר ברשת הפנימית של הארגון, במטרה לשמש השארה ליתר העובדים.

ברוב הפעמים מדובר על סרטונים המשלבים הומור וחשוב לציין כי הם יכולים לשרת גם כשיווק עקיף לארגון שלכם. מדובר על סרטונים שיכולים היות מבוססים על אנימציה, או לחילופין, לכלול את העובדים עצמם.

ברוב המקרים מדובר על קליפ המבוסס על שיר מוכר ופופולארי, המבוצע על ידי העובדים בשינוי קל של המילים. מדובר על דרך נפלאה לשלב את העובדים המוערכים שלכם באחד הלהיטים הגדולים ביותר של הארגון, תוך כדי הקפדה על אווירה קלילה ומצחיקה לכל אורך הדרך.

אופציה נוספת, היא ליצור סרטון המבוסס על תסריט משעשע, המתאר את שגרת העבודה במשרד, לצד סיטואציות קומיות המוכרות לעובדים. ניתן להקרין את הסרטון במעמד חלוקת פרסים ותעודות לעובדים המצטיינים או בערב חברה.

כיצד כדאי להפיק סרטונים לעובדים מצטיינים?

מומלץ להתחיל בתדריך, הכולל סקירה כללית על הארגון, היתרונות שלו על פני המתחרים ואלמנטים חשובים שיופיעו בתסריט.

לאחר מכן, ניתן לכתוב את התסריט, תוך כדי התייחסות להערות מיוחדות הנוגעות לאופי הארגון או לצרכים שלו. לאחר שאישרתם את התסריט, נעבור לשלב הקריינות, המתבצעת באולפן מקצועי.

בהמשך, נוסיף מוסיקת רקע, שתתאים לאופי התסריט ולקצב שלו. כמובן שתהליך העבודה תלוי בסוג הסרטון המדובר, מאחר וצילום העובדים לצורך קליפ משעשע או תסריט הכולל סצנות שונות בנופש החברה, יהיה שונה במהותו מצילום של סרטון אנימציה. 

אנו בוידאו הד נשמח להפיק עבורכם סרטונים לעובדים מצטיינים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בהפקת פרסומות, סרטי תדמית וסרטי אנימציה ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים.

אנו שמים דגש מיוחד על סרטונים מקוריים ויצירתיים, שיתרמו למוטיבציה של העובדים ויבטיחו לכם את התוצר הסופי האיכותי ביותר. אתם מוזמנים לעיין בתיק העבודות שלנו וליצור קשר לקבלת פרטים נוספים.

 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!