מהו הפוטנציאל במתן חסויות לטלוויזיה?

כל בתי העסק – בארץ ובעולם, חולקים כמה משאלות זהות: להחזיק בתדמית חיובית, להגיע לכמה שיותר עיניים (חשיפה!) וליהנות דרך קבע מגידול בהכנסות וברווחים. נשמע לכם מוכר? אולי תופתעו, אך תוכלו לכבוש את כל אלו עם מתן חסויות לטלוויזיה. 

לטובת אלו מכם שבשלב זה מעט מבולבלים ותוהים אם ישנו הבדל בין חסות לפרסומת, אלו הם מאפייניה הבולטים של החסות:

  • אורכה של החסות כ-6 שניות בלבד
  • היא לא משובצת בתוך מקבץ של עשרות פרסומות
  • המסר המועבר בה חייב להיות כמה שיותר "נקי"

באופן טבעי, לפני שתתנו חסות בטלוויזיה תרצו לקבל תשובה נרחבת לשאלה: "אבל מה יוצא לי מזה?". לפניכם, כל התועלות (וישנן לא מעט כולו) שבמתן חסות לטלוויזיה. אל תעבירו ערוץ, מתחילים:

הערך הרב שתקבלו עם מתן חסויות לטלוויזיה

  • מיקומה של החסות בשידור – אחד היתרונות הבולטים של החסות הוא זמן השידור שלה: רגע לפני היציאה לפרסומות. כידוע, ברגע שתוכנית מסוימת בה צופים נקטעת ע"י מעבר לפרסומות, מרבית הצופים נוטים לקום מהספה או ללחוץ על PAUSE (כך שיהיה ניתן להריץ את מקבץ הפרסומות במלואו). מאחר והחסות צמודה לסדרה, סרט, חדשות או תוכנית הריאליטי ומנותקת מהפרסומות, נחשפים אליה באופן טבעי יותר זוגות עיניים (הקהל הפוטנציאלי שלכם!). 
  • תרומה אדירה למיתוג העסק – הצופה הממוצע שיצפה בחסות, יסיק על העסק שלכם באופן אינטואיטיבי ולא מודע כי הוא מוביל, עוצמתי, יציב, מקצועי ואמין ("וואו, הם נותנים חסות? איזה מעמד מרשים ומכובד!"). החסויות הן ההוכחה כי שניות בודדות מספיקות בכדי לייצר תדמית ומודעות למותג מסוים. 
  • עלות הפקת החסות – אפשר לשים את הקלפים על השולחן: הפקת פרסומת לטלוויזיה מותנית בהשקעה כספית גבוהה מאד (!). מסיבה זו, המפרסמים יהיו לרוב מותגי הענק שתקציבי הפרסום שלהם עומדים על מיליונים. בהשוואה להפקת פרסומת ממוצעת, הפקת חסות זולה משמעותית! עלות ההפקה הנוחה נובעת מכך שבמרבית המקרים החסות תתבסס על גרפיקה המשלבת את הלוגו והסלוגן של נותן החסות. פרזנטורים, צוותי הפקה, ניצבים, ימי צילום, סגירת לוקיישנים ועריכות – כל אלו אינם רלוונטיים וכך אתם חוסכים המון (!) כסף.

מהו הפוטנציאל במתן חסויות לטלוויזיה?

"במה כדאי לי להשקיע יותר – פרסומת "קלאסית" או חסות לטלוויזיה?"

לכל אחת מהן יתרונות ברורים וגם חסרונות מסוימים שראוי להתחשב בהם (כמו עלות הפקה של פרסומת לדוגמא). יתרונה של הפרסומת הוא היכולת שלכם ליהנות מחופש יצירתי-פרסומי-שיווקי מלא, שאין לכם עם הפקת חסות. מנגד, שלא כמו עם פרסומות שלא נגישות כלכלית לכל העסקים, מתן חסויות לטלוויזיה מנגיש לרבים את האפשרות ליהנות מחשיפה טלוויזיונית – ממוקדת ואיכותית!

אז כמה פעמים בחייכם יצא לכם לשמוע את המשפט הבא: "התוכנית משודרת בחסות…"? אנחנו מנחשים שלא מעט. בפעם הבאה שתצפו בתוכן האהוב עליכם, תוכלו גם לצפות בגאווה בחסות שאתם הענקתם! לפרטים נוספים אודות הפקת חסויות לטלוויזיה, התקשרו – 03-5351847

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!