סרטי תדמית לאתרי אינטרנט, כיצד לשווק סרטוני וידאו ברשתות חברתיות באינטרנט?

סרטי תדמית לאתרי אינטרנט, כיצד לשווק סרטוני וידאו ברשתות חברתיות באינטרנט?

מאת : איתי אפרימי ורועי קטרי

במאמר זה נסקור את אפשרויות ה"וידאו החברתי", הוידאו החברתי ברשת מוגדר כוידאו ברשת האינטרנט שמתקשר עם אנשים בצורה אמיתית ואותנטית.

מהם הגורמים ליצירת קמפיין וידאו מוצלח ברשת?

קמפיין וידאו מוצלח מוגדר ראשית ע"י קבלת חשיפה למוצר/מותג/שירות שלך. וע"י הכרה אמיתית של נותן השירות, אם הצלחת לגרום לתקשר עם הגולש, לגרום לו להרגיש שהוא מכיר אותך, אתה בדרך הנכונה. עסקים מורכבים מאנשים, ואנשים קונים מאנשים, לכן קמפיין מוצלח בוידאו נותן את האפשרות לגולשים לראות את העסק שלכם כיותר מעוד קבוצה של מוצרים/נותני שירות אנונימיים אלא כאנשים.

ממה להיזהר בקמפיין וידאו ברשת?

הטעות הנפוצה ביותר בקמפיינים של וידאו ברשת היא לחקות פרסומות וידאו ששודרו בערוצי הטלוויזיה, לנסות לעשות את ההעברה של פרסומות מהטלוויזיה לאינטרנט, או לעשות סרטי תדמית שגרתיים,  בד"כ אנו נראה פרזנטור שיושב ומדבר למצלמה כשהטקסט השגור בפיו הוא עד כמה טובה ומוצלח החברה שלו, כמה המוצרים שלו נפלאים ועוד כמה מחמאות נוספות שיגרמו לגולש להשתעמם. מאוד. מהוידאו שהוא רואה.

ברשת עלינו לעשות וידאו שאנשים באמת ירצו לחלוק, צריך לתת לצופה משהו, מידע, ללמוד אותם משהו, להיות מצחיק, קליל, לשאול שאלות, לשבור את החוקים, לצאת מהקופסה!

הנה דוגמא לקמפיין וידאו מוצלח לחצובה לאייפד 2.  לא עוד סרטי תדמית שגורים אלא סרטון המדגים בצורה מלהיבה את השימושים בסרטון ברשת האינטרנט. כפי שתראו הפרסומת הינה שונה בתכלית מפרסומת שתשודר בטלוויזיה, תנועות המצלמה חובבניות יותר ונותנות הרגשה של צילום ביתי למרות שזהו צילום מוקפד ביותר.

ניתן לצפות בדוגמאות נוספות באתר : https://www.kickstarter.com/

ממה להתחיל?

התחילו ללמוד על מדיה חברתית ע"י צפייה וקריאה. נסו לקרוא בבלוגים מובילים בארץ ובעולם.

נסו למצוא מובילי דעה או אנשים מעניינים לעקוב אחריהם, (בעיקר בארה"ב)

התחילו לעשות סרטוני וידאו. בעיקר כאשר אתם מצולמים בהם.

כותבי המאמר :איתי אפרימי ורועי קטרי, הינם בעלי חברת וידאו הד- חברה להפקת סרטי תדמית,צילום פרסומות לאינטרנט ובניית אתרים שיווקיים.

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!