היעד ל-2022? התרחבות! על סרטון וידאו לגיוס זכיינים

 

סרטון וידיאו לגיוס זכייניםחלום אחד כבר הגשמתם: הקמתם מותג מצליח ואהוב! והחלום הבא שלכם? להרחיב אותו! כידוע, באפשרותכם להקים סניפים נוספים של המותג שלכם שיהיו כולם בבעלותכם. אפשרות נוספת? להתרחב במודל זכיינות – מכירת הזכויות, הידע והמוניטין שלכם לבעל עסק אחר בתמורה לתשלום. 

רשתות ישראליות רבות פועלות במודל הזכיינות, הודות לו מחזיקים מקימיהם באימפריות כלכליות משגשגות. אז איך יוצאים למסע המרגש הזה – הרחבת המותג על בסיס מודל הזכיינות? בין היתר, עם הפצת הבשורה לקהל הרחב: "אנו מזמינים אתכם להפוך זכיינים שלנו!". אנחנו ב-VIDEOHEAD נוכל להפיק עבורכם סרטון וידאו לגיוס זכיינים, אותו תוכלו להפיץ בכל הערוצים הדיגיטליים העומדים לרשותכם. המטרה? לגייס זכיינים איכותיים שיהפכו שותפים להתרחבותכם! 

סרטון וידאו לגיוס זכיינים – מה חשוב לכלול בו?

כששואלים אותנו: "לאיזה כיוון לדעתכם כדאי לקחת את התסריט?", אנחנו משיבים בשאלה: "מה תרצו להשיג מהסרטון?". במקרה זה, מטרתכם היא לגייס זכיינים חדשים. כלומר, המטרה היא למכור. לאחר שמטרת העל (השורה התחתונה) ברורה לנו, אנו יכולים לכתוב תסריט מדויק (!) שיקדם את המטרות שלכם. סרטון וידאו לגיוס זכיינים אם כן, צריך לכלול בתוכו את הדברים הבאים:

  • למה שירצו להיות זכיינים שלכם? – אתם רוצים למכור, זוכרים? מכאן, שחשוב מאד שתתנו לצופה (לצורך העניין: הזכיין הפוטנציאלי) סיבות להשקיע דווקא במותג שלכם. הציגו עובדות על המותג/רשת, לדוגמא: לפני כמה שנים היא קמה, כמה סניפים היא מונה כיום, מהו צפי ההתפתחות, הדגישו את הערך שבמודל הזכיינות, הליווי האישי שאתם מציעים וכיוצא בזה.
  • זכיינים ממליצים – עם סרטון וידאו לגיוס זכיינים, אולי הדבר המשמעותי ביותר הוא שילובם של זכיינים ממליצים. במידה שאתם כבר פועלים במודל של זכיינות, הציעו לזכיינים מרוצים שלכם לקחת חלק בסרטון. חווייתם האישית כזכיינים ברשת, עשויה להשפיע רבות על החלטתם של זכיינים מתעניינים לבחור להשקיע בה.
  • למי זה יכול להתאים? – בכדי להבטיח פניות איכותיות אליכם, ניתן לשלב בסרטון (בחלקו האחרון) את התנאים הבסיסיים לקבלת הזיכיון. לדוגמא: "נדרש ניסיון קודם בניהול של מסעדה", "מתאים למשקיעים מגיל 30 ומעלה", "נדרש הון עצמי להשקעה" וכן הלאה. 
  • הנעה לפעולה – כל סרטון שיווקי (קל וחומר כשמדובר על סרטון שמטרתו גיוס כסף / מכירת זכיינות), חייב לכלול הנעה לפעולה. את הסרטון יש לחתום בפנייה ישירה: "לפרטים נוספים, צור איתנו קשר!", "השאר לנו את פרטיך ונשוב אליך לתיאום פגישה!"

"מהו האורך המומלץ לסרטון לגיוס זכיינים?"

בכל הפקה שלנו, אנו שואפים להעביר מקסימום מסר במינימום זמן, זאת בכדי להבטיח שהצופה יישאר נלהב וקשוב לכל המסרים בסרטון. לרוב, סרטונים מסוג זה מופקים באורך שבין 45 שניות ל-2 דקות. 

אנחנו ב-VIDEOHEAD מציעים מגוון רחב של הפקות וידאו בסטנדרט המקצועי ביותר! בין היתר, אנו מתמחים בהפקת סרטונים מסוג סרטון וידאו לגיוס זכיינים. לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 03-5351847

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!