כרטיס תושב, כרטיס לסרט: על סרטי תדמית לעיריות ומועצות אזוריות

סרטי תדמית לעיריות ומועצות אזוריות

אז איך מעבירים מסר בצורה מהירה וחווייתית לאלפי ועשרות אלפי תושבים? באמצעות סרטי תדמית לעיריות ומועצות אזוריות כמובן.

כאלו שעובדים בעירייה / מועצה מקומית ומאיישים בה תפקידי מפתח, אתם לבטח מודעים לכך שלצד החשיבות האדירה של ה"מה" (אומרים), יש לבחור בקפידה גם את ה"איך".

באמצעות הסרטונים שאנו מפיקים ב-VIDEOHEAD תוכלו לשתף את התושבים בהישגים שלכם, לברך אותם ב"שנה טובה", וגם לקבל את פניהם של אלו שרק עברו לעיר או למועצה.  

מאחר שאנחנו לא יודעים מה "הסרט" שיש בראשכם ושאותו תרצו שנפיק עבורכם, לפניכם 4 רעיונות לסרטים שיוכתרו על ידי התושבים כשוברי קופות.

1. סרט תדמית לעיר או למועצה 

לכל עיר בישראל יש סיפור: שנת הקמתה, מי בנה אותה, ההתפתחות, התושבים וההישגים שלה. אם תשאלו אותנו, מדובר על סיפור שראוי שיסופר.

אריזת הסיפור במילים והפקתו כספר היא אמנם אפשרות, אך ישנה אפשרות נוספת שתספק חוויה טובה יותר לקהל היעד – התושבים: סרטי תדמית לעיריות ומועצות אזוריות. בסרטון ניתן (ורצוי) לכלול צילומים מבית העירייה, אתרים היסטוריים, אזורי תרבות, בתי חינוך ועוד… 

2. "העיר שלנו חוגגת יום הולדת עגול!"

לא רק אמא, אבא, סבא וסבתא ראויים לחגיגה גדולה ביום הולדת עגול, אלא גם העיר. בשונה מחגיגות יום ההולדת לקרובי המשפחה הנחגגות במעגל מצומצם, בחגיגות יום ההולדת לעיר / מועצה / מושב / קיבוץ, משתתפים כל התושבים! טיפ מאיתנו: לבקש מראשי ערים בארץ שיברכו את העיר, וכללו בסרטון גם ברכות מהתושבים. 

3. "אנחנו מברכים אתכם על בחירתכם לגור בעיר שלנו!"

קבלת פנים חמימה לתושבים החדשים היא MUST. למרות שמאתגר מאד להעניק יחס אישי לכל תושב חדש (בעיקר כשמדובר על עיר גדולה), עדיין פשוט מאד להבטיח warm welcome. ואיך עושים את זה? עם הפקת סרטי תדמית לעיריות ומועצות אזוריות. בסרט שכזה ניתן לכלול פניה אישית – מראש העיר לתושב החדש, המברך אותו בברכת ברוכים הבאים.

כמו כן, בסרטון זה כדאי לכלול מידע אינפורמטיבי-בסיסי שיקל את הקליטה וההסתגלות לעיר, כמו גם מענה על שאלות נפוצות (מידע בנושא ארנונה, חניה, חינוך וכן הלאה).

4. "אז זו הייתה השנה שלנו בעיר…": סרט סיכום שנה

סרטון סיכום שנה הוא מעין איגרת אישית – מראש העיר/מועצה לתושב. בסרטון זה תוכלו להתגאות בעשייה שלכם בשנה החולפת – כצוות וכעיר ("פתחנו עוד גנים", "התחדשנו במרכז קניות", "השלמנו עבודות פיתוח", "הרחבנו כבישים" וכן הלאה), וגם לשתף את התושבים בתוכניות שלכם לשנה הבאה. 

מדוע שהתושבים יסתפקו אך ורק בתו תושב כשהם יכולים לקבל מכם גם "כרטיס לסרט"? אנחנו ב-VIDEOHEAD יוצרים גם סרטי תדמית לעיריות ומועצות אזוריות, באמצעותם תוכלו להגיע לעיני ולבבות התושבים.

נשמח להשיב לכם על כל שאלה! התקשרו כעת – 03-5351847

מעוניינים במידע נוסף על צילום סרטי תדמית? >>

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!